Duben 2007

Kubuntu6.10

10. dubna 2007 v 18:17 | Hans |  Média
A znovu stejná chyba.Po rozjetí sítě a mé spokojenosti s kubuntu se nemohu dostat do systému.A nevím,proč......Ráno jsem se ještě kochal a teď nic......Jenom příkazový řádek a dále nic.Ani heslo nejde zadat.Jméno zadám,dám Enter a když najede,že mám zadat heslo,tak to nejde napsat.Už zase málem letěla klávesnice po stole......Moje nervy.....nerad bych se zde vyjadřoval,jak mi jazyk narostl.
Táák jsem se tam přece jenom dostal a zdá se mi,že mám možná nějaké chybné sektory na HD,ale to je jenom můj dojem.Uvidíme,co to bude říkat při příštím přihlášení.

Kubuntu

7. dubna 2007 v 8:56 | Hans |  Média
Další výzkum provádím na verzi Kubuntu.Zdá se,zatím,že je nejpovedenější,ze všech předchozích,nebo je to tím,že jsem se už s Linuxem naučil trošičku zacházet.Ale ty nervy si nedovedete představit,když jsem třískal s klávesnicí o stůl,až mi vyskočil mezerník.....Tomu se říká bezmocnost,když nevíte,jak dál a systém Vás neposlouchá.
Tak uvidím,jak pokročím dál.Flashplayer ve Firefoxu mám,ale teď bych potřeboval zjistit,jak dostat do Firefoxu RealPlayer,nebo Helix.Kdyby mi někdo pomohl,byl bych rád.
Jinak přeju všem moc veselé velikonoce a hlavně,aby v pondělí nedopadli hubou na zem-neuhne,to vím moc dobře.
S úctou Hans.