Květen 2007

Nestíhám

12. května 2007 v 20:11 | Hans |  Přáníčka a poděkování
Chtěl bych se všem,kdo čtou můj blog omluvit za prostoj,který nyní vznikl,ale jednak mi vybývá strašně málo času a za druhé se snažím rozjet systém Linux na mém PC.Nyní je to odnož Linuxu,která se jmenuje Debian4.Stabilní systém vyšel letos v dubnu.A proč to dělám?
Aby nám stále někdo nadával a vyhrožoval,jako to dělá společnost Microsoft,tak to nemám zapotřebí.U systému Linux toto odpadá,neboť většina těchto odnoží je zcela zdarma.
A další věc je ta,že se mi tento systém moc líbí.Tučňáky já můžu.
No a dal jsem se na studium Numerologie.To je další z mých aktivit,které mě pohlcují.Ale já si tímto nestěžuji.Jsem rád,že mě baví tolik věcí najednou.Můj život má snad nějaký cíl.
Jo a zapoměl jsem-numerologie sdružuje jaksi dohromady Tarot,čínský horoskop a normální horoskop.
A že to všechno sedí,o tom nepochybujte.Kdyby lidé věděli o těchto věcech aspoň něco,ušetřili by si mnoho sklamání ve svém životě a prohraných věcí.Všechno je dané-co s tím uděláme my,je jenom na nás.Jak se to zpívá v jedné písničce?Jaké si to uděláš,takové to máš.
A ještě něco-moc bych chtěl poděkovat firmě JYXO,která nám bláznům dává tolik místa,abychom se mohli nějak vyjádřit slovně na veřejnosti.Internet by měl být pro všechny lidi na celém světě,to je ta správná svoboda.třeba se to někomu nelíbí,ale je to správné.Jenom,ať se každý vyjádří,co jej tíží.Třeba se zamyslí i politici,možná i učitelé,a vůbec všichni,kteří obývají tuto planetu.
Zdravím všechny dobré duše a ať máte stále "Slunce v duši".