Září 2008

Jak zjistit,jeli u vás doma duch?

28. září 2008 v 8:31 | Hans |  Duchovno
Jak zjistit,je-li u vás doma duch?Jestli se tento duch projevuje a chce,abyste o něm věděli,je třeba se ztišit,nejlépe,když jste sami doma a poslouchat,popřípadě se dívat.Vůbec nejlepší je to v noci,kdy všichni spí a i okolí je ztišené,myslím tím sousedy,apod.
V tomto tichu na 90% uslyšíte,jak například chodí po podlaze,i když nic nevidíte,a jiné různé projevy tiché.Když se samy otevírají dveře apod.,tak to už jsou opravdu hluční duchové a těm nejhlučnějším se říká "poltergeist"-takový například stěhuje nábytek a provádí různé jiné věci.
Ale většina lidí může slyšet i ty nejjemnější projevy duchů jenom pohým ztišením se.Samozřejmé je úplné ticho-někdy vás budou rušit i třeba hodiny,když "tikají"-ty ruší i při meditaci.
Ale většina lidí po celý den poslouchá rozhlas,televizi,nebo počítač a nejsou rádi v tichu.Tak nějak jsme si zvykli dělat kolem sebe humbuk a rámus a bojíme se zůstat potichu.A ještě jedna věc-většina lidí má tzv."divný pocit".Oni lidi to neradi přiznávají,ale mají jej i opravdoví chlapi,jenom si jej nechtějí připouštět.
Ale jsou na světě lidé,kteří nechtějí z principu připustit,že něco takového existuje,ti nebudou akceptovat "tiché" projevy duchů a ty hlučné se budou vší silou snažit zařadit do něčeho,na co se dá "sáhnout"-"co nemohu osahat,neexistuje".
Přeji vám příjemné zkoumání.