Červenec 2009

Ochrana Boží

18. července 2009 v 10:25 | Hans |  Duchovno
Ač nerad,jsem nucen tento článek napsat.Dnes se velmi rozmáhá léčení různými energiemi.Myslím si,že energie,jako prazáklad všeho je jenom jedna a díky té energii je tady vše,co jest.A je jedno,jak ji nazýváme.Tato energie prostupuje vším,viditelným i neviditelným.Kdo začne s touto energii zacházet,měl by si uvědomit,že se musí chránit.Před kým,nebo čím?To je naprosto jasné-Před temnými silami zla.Jim se totiž vůbec nelíbí,že někdo pomáhá lidem tím,že jim tuto všeléčící a život dávající energii dává.A potom se diví tito lidé,že je jim špatně,dějí se jim divné věci,někdy hraničící s "blázincem",když sami sebe nechrání a nesnaží se každý den pro sebe něco udělat.
Nejdříve musím být vpořádku já,abych mohl někomu pomoci,A za druhé,musím si uvědomit,že tak,jako energie nepochází ze mne,ale jsem jenom kanál,kterým prochází,tak nemám takovou sílu,abych se mohl chránit sám.JENOM BOŽÍ OCHRANA MĚ MŮŽE OCHRÁNIT PŘED SILAMI ZLA.
Toto nechť má každý z Vás,kdo se dal na tuto cestu pořád před očima a v mysli své.
S Boží pomocí můžeme vše,bez něj jsme jenom takové nic.
Tak tedy je třeba každý den poprosit o tuto ochranu a také za ni patřičně poděkovat.
Bůh nepotřebuje naše díky,ale je to správné poděkovat za dar a my sami si uvědomíme pokaždé,když děkujeme,že tato ochrana se kolem nás rozprostírá a nemusíme se ničeho a nikoho bát.
Tak tedy Nechť je Ochrana Boží a Jeho světlo s Vámi,kdo čtete tento článek a chcete pomáhat tímto způsobem druhým tvorům.
Světlo Boží ať je s Vámi stále.
A ještě jednu věc bych chtěl napsat.To,co mě dovedlo k napsání tohoto článku je ten fakt,že jsem se s lidma,které to postihlo setkal osobně a je mi jich moc líto.
Jsou i lidé,kteří tuto energii učí rozdávat,ale neřeknou těm,které to učí,jak sami sebe mají chránit,to je myslím si buď nevědomost těchto učitelů,nebo minimálně neetické vůči těm,které to učí.Velicí mystikové,mezi nimi např. Fráňa Drtikol říkali:"Můžete meditovat,až se budou hory zelenat,ale jakmile tyto vědomosti začnete šířit dál,vězte,že se budou všichni čerti ženit".
Viděl jsem,co to s lidma,kteří se nechránili dělá,proto toto upozornění pro jiné,kteří si neví rady,co se jim to vlastně děje.

Naši milovaní

12. července 2009 v 1:05 | Hans |  Rodina
Aby toho nebylo málo,tak jsem založil novou složku v galerii fotek,která se jmenuje stejně,jako tento článek a budu zde postupně dávat fotky milovaných lidí,které znám a znal jsem osobně,kteří prošli a procházejí mým životem.Pokusím se tyto fotky i popsat.Snad se mi to povede.Kdybych se někde zmýlil,prosím,upozorněte mě na to.Rád to opravím.Fotky najdete ZDE.
Kdo nakoukne do starých časů a zná tyto lidi osobně,myslím,že neodolá a znovu se sem bude vracet a prohlížet tyto skvosty doby minulé.Neboť vše,co je již za námi je minulost.
Měl jsem všechny tyto lidi nesmírně rád a snad i oni mě měli rádi.Jsem rád,že jsem se s nima mohl potkat na mé pouti po světě vezdejším a děkuji jim za krásné vzpomínky,které mi na ně všechny zůstaly.
Jenom ještě jednu poznámečku:Fotky se otevírají v prohlížeči,kde mohou být dosti malé.Kdo má zájem,aby tyto fotky byly větší,tak je vlevo vespod taková lupa nakreslaná,nechť klikne na ní a fotka se mu otevře v nové záložce a větší.