Říjen 2010

Třetí sraz bratranců a sestřenic

28. října 2010 v 16:11 | Hans |  Srazy bratranců a sestřenic
Letos již potřetí se konalo setkání bratranců a sestřenic z rodné větve mé matky.Jsou to děti sourozenců mé matky.Tentokráte byla přítomná i moje mamka a její bratr Antonín se svoji ženou Růženkou.Mimochodem tito dva Antonín a Růžena oslavili letos zlatou svatbu.Je nádherné,že si dva lidé tak rozumí,že spolu dokážou žít 50 let.
Ale k našemu srazu.Tentokráte jej organizovala sestřenka Jana s bratránkem Martinem a ti nám připravili odpolední prohlídku pivovaru Nošovice.Exkurze byla poutavá-mají to tam velice pěkně vymyšlené,od vstoupení do vrátnice až po ochutnávku jejich skvělého piva.Rozhled z desátého patra věže pivovaru.kde je ochutnávka je překrásný.
Po exkurzi jsme odjeli všichni do Frýdku Místku na posezení do restaurace "Stolárna".
Hrál se bowling a klábosili jsme do pozdních nočních hodin.
Je nádherné se takto sejít s rodinou,přičemž se scházíme na neutrální půdě,aby neměl nikdo z nás nějaké zařizování a starosti.Co si kdo sní a vypije si zaplatí a tak je to jenom ,jako by jsme se stavili někde v restauraci na oběd-prostě výborně vymyšlené.
Škoda,že jsme na to nepřišli již dříve......mohli jsme se sejít už vícekrát.
A ještě něco.Mám takový dojem,že nás ty srazy baví rok od roku víc a více.
To jenom tak mimochodem soudím z ohlasu moji rodiny.
Tak příště se sejdeme snad v Praze.......něco takového jsem zaslechl.Určitě se všichni na to těšíme.
Fotky z letoška jsou ZDE
Fotky z loňska jsou ZDE
Fotky z prvního srazu jsou ZDE
Moje milá rodinko.Jsem potěšen,že se s Vámi mohu takto vídat a dívám se,že i ty fotky jsou nádherné vzpomínky na naše vzájemná setkání.Myslím si,že málokterá rodinná větev se může pochlubit takovýma setkáníma,jaká prožíváme my.
Jo a abych nezapoměl,naše díky by mělo patřit především Janě,že to všechno tak krásně vymyslela.