Říjen 2013

Bílovecký zámek

21. října 2013 v 19:14 | Hans |  Časy dávno minulé
Milovníci starých dávno odešlých časů. Získal jsem velmi vzácné fotografie bíloveckého zámku. Jsou to skvosty, ze kterých mám opravdovou radost a tak se o ni chci s váma podělit. Najdete je ZDE. Tímto mnohokráte děkuji dárci, který mi je poslal.Podzimní krása

15. října 2013 v 19:48 | Hans
Abych nezapoměl. Je podzim a tak poslední neděle 13.10. byl takový malý sváteček nás fotografů (považuji se za fotografa, i když žádný profík nejsem, jenom mě to baví). Obešel jsem Butovice i s místním "radarem", jak říkáme místní skládce, prošel se po hřbitově a zakončil jsem to u místní hudební školy, bývalé vily, kde bydlel myslím bývalý majitel Staudinger wagonfabrik.
Miláčkové ty fotky jsou nádherné, takové se mohou nafotit jenom na podzim.
Zde jsou ty krásy.


Vlkovice

15. října 2013 v 19:10 | Hans
Tak miláčkové, minulou sobotu jsme zakončili dobu letní, tzn koupání a grilování u tetičky a strýčka na zahradě. Mimochodem barák, ke kterému zahrada patří je první zděný barák ve Vlkovicích. Kdysi zde byla škola a knihovna. Je to ten dům před kostelem. Jak vypadyl kdysi si můžete prohlédnout ZDE a nebo TADY. No, bylo tam moc dobře, povozili jsme se i na "fichtlu", neboli "pincku", což je pionýr JAWA20. Fotečky jsou TADY a video je jedno ZDE a druhé TADY.
No, co dodat- krásně jsme to letošní léto zakončili. Bylo nám s Vámi všemi moc hezky a těšíme se, že se někdy zase takto pěkně sejdeme. A moc, moc děkujeme za pozvání.


Nágarjuna

14. října 2013 v 5:08 | Hans |  Duchovno
"Bez vznikání, také bez zanikání, ne věčné, také ne oddělené, ne jedno, též ne různé, bez
přicházení, bez odcházení. Kdo takto může učiti odvislému vznikání (patičča-samuppada),
tichému vyhasnutí rozvíjení, před ním, Osvíceným, skláním svojí hlavu, před nejlepším
z učitelů."
Takto učil veliký učitel Nágarjuna.