Červenec 2015

Den slezského norika

22. července 2015 v 18:05 | Hans |  Média
Zdravím vás přátelé mého blogu.

Nevím, kolik z vás je milovníkem koní tak, jako já, ale stejně si dovolím připomenout akci, kterou jsme osobně již navštívili a velmi se nám (tedy mojí rodince) líbila.
Tato akce se koná ve Františkově dvoře v obci Klokočov u Vítkova, kde chovají tyto skvělé a krásné koně slezského norika.
A ještě vysvětlení, proč se mi tito koně tak líbí.
Můj děda František Černoch z Fulneka tyto koně choval a já jsem u nich vyrůstal od malička.
Povahově jsou každý kůň jiný, ale vzhledově jsou pořád stejní, a tak vidím moje mládí, jak se zalíbením moje oko spočívalo na těchto krasavcích, na které můj děd nikdy nedal dopustit.
A teď ještě ukázka a navštívenka, abych i vás nalákal na tuto skvělou akci.

Foto těchto krasavců a pozvánka na akci je TADY

Chtěli jsme na dovču

12. července 2015 v 12:41 | Hans |  Rodina
Takhle hezky jsme skončili v Praze, když jsme jeli letos na dovču do Varů, ale ještě to dopadlo dobře- jenom odešla "sahara" a čidlo sahary. Už jsme vpořádku doma- jenom ta dovča se nekonala. Pendlovali jsme mezi Prahou a Studénkou.

Tak jenom vzkaz pro ty, kterým by se stalo něco podobného- nemyslete si, že jste v tom sami, spousta jiným lidem se tohle stalo a bude stávat, jelikož věci mají svoji trvanlivost a jednou každá věc odejde. Třeba jí poděkovat za to, že tak dlouho sloužila a jít dál- nic se neděje, jenom zase jedna složená věc se musí rozložit.

Přátelé, přeju krásné prázdniny a dovolené.

A ještě pár foteček z pendlování mezi Prahou a domovem- ZDE