Říjen 2015

Dnes něco pro zasmání a poučení

20. října 2015 v 4:36 | Hans |  Média
Tak jsem se již dlouho nezasmál. Díval jsem se včera na rozhovor s Laco Deczim. Jelikož jsem byl na jeho koncertě, vím, co od něj mohu očekávat, ale skutečnost byla mnohem barvitější, než jsem čekal. Jenom si myslím, že Laco není vulgární- on prostě mluví jenom tak, jak mu "narostl zobák".

Video je ZDE.

Hezké podíváníčko přátelé.
A ještě jeden skvost, který byl, když jej DVTV zveřejnila na Facebooku zřejmě administrátorem smazán. Najdete jej TADY. Je to rozhovor s primářemErbenem.

Tak hezké dívání.

Osmý sraz bratranců a sestřenic

18. října 2015 v 15:34 | Hans |  Srazy bratranců a sestřenic
Milí přátelé mého blogu. Jako každoročně, tak i letos se konal již tradiční sraz bratranců a sestřenic . Někteří přišli sami, jiní s partnerem, někteří dokonce i s dětmi. Bylo příjemné s Vámi všemi posedět, zasmát se a podiskutovat. Doufám, že se všichni sejdeme ve stejném počtu i příští rok, na Ostravici, jak slíbila Jana, která to všechno v podstatě začala.

Videa jsou TADY a fotky ZDE
A jak jsem se díval, začíná to být krajně nepřehledné, jak jsem to tady na netu po léta ukládal, tak takové shrnutí pro nás všechny neuškodí. Aby to bylo jednoduché, na odkaz stačí, jako vždy kliknout myškou.